BUDAK YAPI

2004 yılında SERDAR BUDAK Tarafından kurulan su ve ısı yalıtımı malzeme ve uygulamaları konusunda faaliyet gösteren, kaliteyi kendisine ilke edinmiş ve her aşamada daha ilerisini amaçlayan bir firmadır.
Firmamız, İlk kuruluş aşamasından itibaren izolasyon alanında çağdaş teknolojinin olanaklarını; ülkemiz koşullarında uyarlama, her malzemeyi kendi özelliklerine uygun ve doğru yerde kullanarak olağan dışı çözümler geliştirme ve uygulama alanında çalışmayı temel ilkesi olarak benimsemiştir.

Firmamızın kısa ve uzun dönem başarısı; yapılan her işin, sorgulayıcı bir kalite yaklaşımı ile irdelenerek ilk seferde doğru olarak yapılmasını sağlamak için doğrudan orantılıdır. Uygulamanın, her aşamasında amaç; hataları düzeltmek değil, hata yapılmasını önleyerek sistem araç + gereç, yöntem, bilgi, beceri ve sorumluluk ile çalışmaktır.
Firmamız, bünyesindeki uygulama elamanları kadrolu elemanlarımız olup, konusunda yetişmiş ve en az 3 yıl iş deneyimi olan kişilerdir.

 

VİZYONUMUZ

Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

MİSYONUMUZ

Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, 
Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, 
Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek, 

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

DEĞERLERİMİZ

 Saygı
 Birlik
 Sürekli Gelişim 
 Fark yaratmak
 Takdir
 Çevreye Duyarlılık