Çatı İzolasyonu

Polyurea sprey krozyona karşı dayanımı yüksek olan yalıtım ürünleri arasındaki en ideal çözüm olarak sektörde yerini almıştır. Sprey polyurea çatı kaplama ve kaplama alanlarında olduğu gibi metal çatıların korunması ve su yalıtımında en ideal çözümdür. Sprey polyurea çatı kaplama ve kaplama alanlarında olduğu gibi metal çatılan’ korunması ve su yalıtınanda en ideal çözümdür. Çatıların yalıtımlarında ek yerlerini (dilatasyon) kapatarak hareketli çatılarda dayanan Sağlar.

Metal çatılar genel olarak fabrikalar, depolar, antrepol ve AVM gibi benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Bu nedenle Polyurea yüksek UV dayanan’ % 400′ e kadar esneme ve kopma direnci sayesinde önemli derecede sorunlara çözüm olmaktadır.

Sprey polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığında ek yeri oluşturmaz, % 400′ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımı Sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulaıııasıyla zamanın çok önemli olduğu otel, fabrika gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm Sağlar. Polyurea kaplama diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla. yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları ve problemleri sıfıra indirir.

Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir. fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur. Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir. Sprey polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer tininlerden pahalı gibi görünse de fiyat ve zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Firmamız son sistem teknoloji olarak sprey polyurea uygulaması ile çatıyı tek bir parça halinde komple kapladığı için sonraki süreçte su sıkıntısı yaşanmayacak-tır. Her sene su kaçağını olduğu yeri tespit etmeye çalışma ve bu bölgeleri yaptırmak zahmetli bir iş olacağı ve çözüm getirmeyeceği için en doğru yöntem tek seferde polyurea kaplama yaptırarak sorunları geride bırakmaktır. Maliyet olarak baktığınızda her sene ödediğiniz meblağlara oranla tek sefer ödeyeceğiniz polyurea uygulaması daha hesaplı olacaktır. Kimyasal ve mekanik dayanımın yanı sıra pas ve korozyona karşı da tanı koruma sağlar. Olumlu birçok özelliği bünyesinde barındıran polyurea çatı yalıtımında kuşkusuz ki en başarılı uygulamadır.